GameBuzau#Fell The Game
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Statusuri AMUZANTE!!!!

In jos 
AutorMesaj
St3FaN

St3FaN


Mesaje : 20
Data de inscriere : 20/11/2012
Varsta : 26
Localizare : Oras Nehoiu,Judetul Buzau

Statusuri AMUZANTE!!!! Empty
MesajSubiect: Statusuri AMUZANTE!!!!   Statusuri AMUZANTE!!!! Icon_minitimeMier Dec 19, 2012 2:04 pm

Daca femeile erau bune avea si Dumnezeu una.

Azi noapte am avut un vis umed despre tine… Am facut pe mine razand cand tu ai cazut de pe o stanca.

Nu te gandi la tine ca la o femeie urata, ci ca la o maimuta frumoasa.

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta !

Ea nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

Dau din craci ca cei saraci si din buci ca cei nauci!

Frunza verde rug de mur deranjezi o iei iin cur

Daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generala

un barbat adevarat nu face dragoste cu un milion de femei un barbat adevarat face dragoste cu o singura femeie intr-un milion de feluri

Chiar cand credeam ca am ajuns pana la capat, se gasi unu' sa mute capatu' mai incolo

O violeaza Bula pe Alinuta . Alinuta: Ajutorr !!!! Ajutor !!!!! Si bula de acolo : Taci fa ca pot si singur.... :)))

orice om are drepturi dar unii abuzeaza de dreptul de a fi prost..

Azi sunt darnic, va las sa-mi suget p*la

Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

Ursuletu` meu de plus, te invit sa facem dus, sub cearceaf sa ne jucam, ce spui puiu`, incercam?

Daca beau alcool, lumea spune ca sunt alcolic, daca beau fanta, lumea spune ca sunt fantastic... ;))

Cheltuim atîţia bani pe haine.Da oricum cele mai frumoase momente sunt fără ele

Cind cuprinzi o fata cu bustul mare ... intradevar simti ca intre voi exista ceva

Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de vara, te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi, o placere dureroasa ......... dar te-am omorat tantar nenorocit.

Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul.....as putea sa te vizitez intre sarbatori?

Daca viata iti intoarce fundul…….profita de ocazie si….. f*te-o !

Tu esti dovada ca un om poate trai fara creier!

La voi inspiratia e ca ciclul… vine o data pe luna !

Sus In jos
St3FaN

St3FaN


Mesaje : 20
Data de inscriere : 20/11/2012
Varsta : 26
Localizare : Oras Nehoiu,Judetul Buzau

Statusuri AMUZANTE!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Statusuri AMUZANTE!!!!   Statusuri AMUZANTE!!!! Icon_minitimeLun Ian 07, 2013 11:43 am

Cate vizionari ....wow ..nu ma asteptam :))
Sus In jos
 
Statusuri AMUZANTE!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GameBuzau#Fell The Game :: GameBuzau | Discutii Libere :: Amuzament-
Mergi direct la: